فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / پخش کننده عمده میگو وانامی درجه یک

پخش کننده عمده میگو وانامی درجه یک

پخش کننده عمده میگو وانامی تمام تلاش خود را میکند که سالمترین و درجه یک ترین میگوها را در اختیار مردم عزیز قرار داده و هر سری بیشتر از قبل به سلامت میگوها توجه ویژه داشته باشند.

میگو وانامی درجه یک

آبگیری استخرهای پرورش میگو دو مدل هستند

  • آبگیری اولیه
  • مرحله ثانویه

در مرحله ی آبگیری اولیه، استخرها را ۴۰ سانتی متر آبگیری میکنند. سپس کودهای مخصوص را درون آب میریزند. بعد از آبگیری مقدماتی مقدار ۸۰ تا ۱۰۰ کیلوگرم کود مرغی با ۵۰ کیلوگرم کود شیمیایی به ازاء هر هکتار به آب اضافه میشود که در سطح استخر پاشیده میشود.
در مرحله ثانویه، معمولا دو تا سه روز بعد از اینکه آبگیری اولیه را انجام دهید حالت لب لب پدید می آید. بعد از این که استخر را باروری کردید مرحله دوم  آبگیری انجام میگیرد. در این مرحله که میخواهید آبگیری کنید باید حواستان باشد که موجودات مزاحم از طریق آب ورودی به داخل استخر نفوذ پیدا نکند.

میگو وانامی درجه یک

 بررسی و ارزیابی روده میگو

یکی از ابزارهایی که بسیار مهم در مدیریت غذادهی میباشد، بررسی رنگ روده میگو است. وقتی  روده ی میگو رنگ سیاه باشد یعنی میگو فقط تولیدات طبیعی را استفاده کرده است. وقتی روده قهوه ای باشد یعنی تعادل در غذاهایی که مصرف کرده است میباشد.
وقتی که به میگو ها غذا میدهند یک ساعت بعدتر باید بیش از نیمی از میگوها روده هایشان پر از غذا باشد. اگر تمام روده هایشان به رنگ سیاه باشد، میزان غذای مصرفی باید افزایش یابد. اگر یک یاعت پس از غذادهی، روده ها قهوه ای باشد یعنی تمام غذاهایی که در مرحله قبل داده شده کامل مصرف شده است.

میگو وانامی درجه یک

عوامل تاثیرگذار بر مصرف غذا

مصرف غذا وقتی که دما بالای ۳۲ درجه باشد افزایش میابد اما بازدهی این مصرف کاهش میابد. در میان دستگاه هاضمه میگو، حرکت غذا خیلی سریع میباشد که باعث میشود مواد غذایی به خوبی جذب نشود. زمانی که اکسیژن دارای غلظت ۴mg  در لیتر به بالا است، بهترین میزان مصرف غذا و در نتیجه رشد میگوها میباشد.

تعویض آب و هوادهی

۶۰ روز اول نباید آب را تعویض کرد بایستی آب اول در حوضچه ضدعفونی شود و بعد در هر هفته باید حداکثر ۱۰ درصد آب را تعویض کرد. زمانی که باید ذخیره سازی کرد میتوان هوادهی را آغاز کرد و در طول روز همه هوادهی ها خاموش نمیشوند. برای صید میگوها در خلال شب توصیه نمیشود. زیرا در این زمان ph آب کاهش میابد. بهترین زمان صید برای میگو، بعدازظهر میباشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش میگو دریا با قیمت مناسب

فروش میگو در بازرگانی آریان صفا ،جهت سهولت خرید میگو بری مشتریان گرامی اینترنتی بوده …

بازرگانی آریان صفا