فروش میگو وانامی
خانه / صادرات میگو / میگوی عمده در شمال کشور

میگوی عمده در شمال کشور

میگو گمیشان

میگوی عمده در شمال را از ما بخواهید.

بازرگانی آریان صفا عرضه کننده میگوی عمده در شمال کشور.

Aquamimicry شرایط طبیعی را شبیه سازی می کند

Aquamimicry مفهومی است که در تلاش برای شبیه سازی شرایط رودخانه طبیعی با ایجاد شکوفه های زئوپلانکتون (عمدتا کپه ها) به عنوان تغذیه تکمیلی برای میگوهای کشت شده و باکتری های مفید برای حفظ کیفیت آب است. این کار با تخمیر یک منبع کربن مانند برنج یا سبوس گندم با پروبیوتیک ها (مانند باسیلوس sp.) و آزاد کردن مواد مغذی آنها انجام می شود. این روش از بعضی جهات شبیه به فناوری بیوفلوک است ، اما تفاوت های اساسی وجود دارد.

در مرحله اول ، مقدار کربن اضافه شده کاهش می یابد و کاملاً وابسته به نسبت ورودی نیتروژن نیست. ثانیاً ، به جای تشویق و تعلیق مقادیر زیاد زیست توده ها ، رسوبات در سیستم های فشرده تر حذف می شوند تا مورد استفاده مجدد حیوانات دیگر قرار گیرند.

در حالت ایده آل ، آب از ظاهر و ترکیب آب طبیعی رودخانه که شامل میکرو جلبک ها و زئوپلانکتون ها است تقلید می کند. هنگامی که چنین تعادلی برطرف شود ، نوسانات اکسیژن و حل شده اکسیژن به حداقل می رسد و نیازی به آنتی بیوتیک یا مواد شیمیایی نیست زیرا سبوس برنج برای زئوپلانکتون و باکتری ها (به عنوان یک پری بیوتیک) برای ایجاد “synbiotics” ، که مکمل های غذایی هستند ، تغذیه می کند. یا ترکیباتی که به طور هم افزایی ترکیبی از پروبیوتیک ها قبل و

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه آنلاین میگو عمده

عرضه آنلاین میگو،خدمتی است که توسط فروشگاه های اینترنتی جهت راحتی خریداران محترم از هرکجای …

بازرگانی آریان صفا