فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / مراکز پخش میگو وانامی اعلا

مراکز پخش میگو وانامی اعلا

در کشور شما میتوانید از مراکز پخش، میگو وانامی اعلا دریافت کنید. در ادامه به شما خواهیم گفت که یک میگو اعلا را از کدام مراکز تهیه کنید.

مراکز پخش میگو وانامی اعلا در ایران

در بیشتر شهرهای ایران مراکز پخش میگو وانامی اعلای زیادی وجود دارد و هر روز درحال پیشرفت و گسترش هستند که مردم میگو های اعلا را از آن ها دریافت میکنند و به آن مراکز اعتماد میکنند. ایران دارای با کیفیت ترین میگوی جهان است و کشور های دیگر هم از این میگو ها استفاده میکنند.

مراکز پخش میگو وانامی

تقلب در انواع میگوها

بعضی از تولید کنندگان یا فروشندگان هستند که میگوهای تقلبی به فروش میرسانند. به عنوان مثال میگوهایی که در مزرعه پرورش داده میشود به عنوان میگوی وحشی یا خلیخ فروخته میشود.
این بدین معناست که ممکن است در پرورش آنها از آنتی بیوتیک ها و قارچ کش ها استفاده شده باشد مصرف کنید.

مراکز پخش میگو وانامی

حقایقی درباره میگو

بعضی از افراد دچار سردرگرمی میشوند که میگو چربی دارد. باید دانست که چربی میگو بسیار ناچیز میباشد اما کلسترول فراوانی دارد.
به همین سبب بعضی افراد به خصوص آنهایی که کلسترول خون بالایی دارند از خوردن میگو خودداری میکنند. و همینطور بهتر است هنگام خوردن میگو سبزیجات هم بخورید.

تاثیر میگو در قلب و عروق انسان

میگو تاثیر فوق العاده ای در قلب و عروق انسان دارد. این موجود شگفت انگیز به کاهش فشار خون کمک زیادی میکند. همچنین اسیدهای چرب امگا-۳ به خاطر داشتن خاصیت ضد التهابی و جلوگیری از لخته شدن خون میتواند باعث کاهش چشمگیر بیماری های قلبی شود.

مراکز پخش میگو وانامی

ضررهای  احتمالی میگو

  1. حساسیت زا برای بعضی افراد: بعضی افراد به سخت پوستان آلرژی دارند و حتی لمس آن ها میتواند باعث واکنش شدید شود که حتی منجر به مرگ شود.
  2. کلسترول بالا: اطلاعات نشان میدهد که چربی اشباع شده و چربی ترانس مصنوعی تاثیر زیادی رو کلسترول خون دارد که برای افراد کلسترول خون بالا توصیه نمیشود.
  3. مسمومیت با جیوه: بدن انسان مقدار قابل توجهی جیوه جمع میکند که زیاد شدن آن هم خوب نسیت و کسانی ک مشکلاتی همچون جیوه و بینایی یا بارداری دارند میگو در حد اعتدال مصرف شود
  4. مسمومیت با پورین: پورین یک عنصر طبیعی و بدون مضر در کلیه است. زمانی که سلول های بدن از بین می رود پورین اسید اوریک اسید را مدریت میکند و آن را دفع میکند. پس آنهایی که مشکل کلیوی دارند از خوردن میگو خودداری کنند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه میگو

آریان صفا فروش ویژه میگو دارد. میگو آب شیرین چه می خورد؟ میگوهای آب شیرین …

بازرگانی آریان صفا