فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / سایت خرید و فروش عمده میگو وانامی

سایت خرید و فروش عمده میگو وانامی

میگوها هم از مضرات برخوردارند هم از خواص. اما خاصیت های میگو خیلی بیشتر از ضررهای آن میباشد. پس سری به سایت خرید و فروش عمده میگو وانامی بزنیدو خریداری کنید. یکی از عواملی که باعث افزایش تولید در واحد سطح میباشدفراهم کردن مقدار اکسیژن مورد نیاز برای میگوها میباشد.

فروش عمده میگو وانامی

مکان یابی برای پرورش میگو

  • منابع تامین آب مورد نیاز
  • شرایط آب و هوایی
  • بافت خاک

دو نوع منبع آب وجود دارد

  • آب شور دریا
  • آب شیرین

فروش عمده میگو وانامی

تامین آب استخرهای میگو از دریا میباشد که به روشهای مختلف به حوضچه ها انتقال میابد. علاوه بر آب شور دریا که برای میگو ها فراهم میشود، آب های شیرین هم برای آنها ضرورری میباشد.
محل مورد نظری که قرار است میگوها نگه داری شوند باید دارای اقلیم گرمسیری و نیمه گرمسیری و تعداد روزهای آفتابی باید در دوره ی پرورش میگو بالا باشد. زمینی که قرار است میگوها در آنجا نگه داری شوند باید رس لازم را داشته باشند تا از قدرت نگه دارندگی در برابر آب برخوردار باشد.
میگوهای سفید هندی به رنگ زرد کمرنگ شناخته میشوند و پاهای قرمز رنگی دارند و تنها گونه پرورش دریایی میباشد. میگوهای موزی وحشی رنگشان کرم تا زرد مایل به صورتی و میگوهای موزی پرورشی رنگشان ازکرم تا خاکستری متغییر است.
بدن این نوع میگوها یک رنگ و فاقد باندهای رنگی میباشد. دلیل اینکه چرا اسمشان را میگوهای موزی نامیدند این است که وجود خال های قرمز کوچک روی بدن مشابه پوست  موز میباشد.
میگوهای ببری سبز، بدن دراز و کم و بیش خمیده دارند. رنگ بدنشان کرم زرد تا نارنجی با نوارهای عرضی قهوه ای ارغوانی روی ناحیه شکم میباشد. میگوهای سفید یا سرتیز، رنگ بدنشان سبز تا سفید یا صورتی روشن و گاهی متمایل به قهوه ای است. در این نوع میگوها، ماده ها از نرها بزرگترند.

فروش عمده میگو وانامی

وقتی که غذادهی بیش از حد استاندارد باشد

باعث تجمع مواد غذایی در آب و شکوفایی بیش از اندازه ی جلبک ها در آب میشوند. که بعد ها وقتی که جلبک ها میمیرند سطح اکسیژن و مواد مغذی کاهش پیدا میکند.
وقتی که این حرکت در زمان پرورش میگوها رخ دهد غذادهی باید متوقف شود تا میگوها وادار به مصرف تولید طبیعی استخر شوند. تفاوت میگو پرورشی و دریایی، علاوه بر اینکه در گونه و نژاد است در صید و روش عرضه میگو نیز میباشد.
اگر میگو را به صورت بسته بندی شده و منجمد خریداری میکنید به تاریخ تولید و انقضا و کد بهداشتی محصول حتما دقت کنید و بعد آن را در فیریزر خانگی حدود ۱۸ درجه سانتی گراد قرار دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده میگو با قیمت مناسب

تفاوت شاه میگو و سایر میگوها عرضه میگو با قیمت مناسب تخصص ماست. نام دیگر …

بازرگانی آریان صفا