فروش میگو وانامی
خانه / صادرات میگو / خرید بهترین میگو وانامی

خرید بهترین میگو وانامی

تولید و پرورش بهترین میگو امری بسیار مهم برای پرورش دهندگان میگو می باشد.مجموعه ما با در نظر گرفتن تمامی این نکات بهتری میگو را به خریداران گرامی عرضه می نماید.پس مشتریان گرامی می توانند هم اکنون بهترین میگو را از ما بخواهند.

انواع زیستگاه میگوها

 

خرید بهترین میگو وانامی

میگو گونه ای است از سخت پوستان دریایی. بیش از ۲۰۰۰ زیرگونه میگو در سراسر جهان یافت می شود. میگو دارای اسکلتی سخت و شفاف با اندازه ای کوچک است. میگو در زیستگاههای مختلف در سراسر جهان یافت می شود. هر زیستگاه به آب و منبع غذایی مختص به خود احتیاج دارد ، اگرچه میگو باید مراقب شکارچیان محیط خود باشد.

میگو در رودخانه ها ، اقیانوس ها و دریاچه ها زندگی می کند. آنها ساکنین کف هستند ، به این معنی که در بسترهای رودخانه ای گل آلود یا ماسه ای و کف اقیانوس یافت می شوند. برخی از گونه های کوچکتر در داخل اسفنج ها زندگی می کنند. برخی دیگر از میگو ها ، در شن و ماسه ، گل و لای ، مرجان ها و صخره های کنار ساحل دریا وجود دارند.

غذا

میگوها همه جا هستند و به غذای فراوان احتیاج دارند. میگو جلبک ها و سایر ذرات گیاهی ، به علاوه جانداران ریز ، ماهی و پلانکتون ها را می خورند. بعضی از میگوها شکارچی هستند. به عنوان مثال میگو تپانچه با انتشار صدای بلند با پنجه طعمه خود را می کشد یا مبهوت می کند.

آب

همه میگو موجوداتی دریایی زی هستند. آنها بیشتر وقت خود را صرف شنا می کنند. بیشتر زیر گونه هایشان در آب شور زندگی می کنند ، در حالی که بقیه در آب شیرین زندگی می کنند.

شکارچی ها

میگو در زنجیره غذایی کم است و شکارچیان طبیعی زیادی دارد. شکارچیان شامل : حیوانات بزرگ ساکن در دریا همانند نهنگ و کوسه. خرچنگ ها ، ستاره های دریایی و پرندگان دریایی می باشد.

رنگ بدن

رنگ میگو متاثر از زیستگاه طبیعی آن است. برخی از گونه ها می توانند رنگشان را متناسب با محیط اطراف خود تغییر دهند. میگو در زیستگاههای گرمسیری و زیر گرمسیری از رنگ روشن برخوردار می باشد. برخی دیگر شفاف هستند به طوری که شکارچیان برای یافتن آنها دچار مشکل می شوند. میگوهای قهوه ای و سبز در بسترهای رودخانه گل آلود یافت می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده میگو با قیمت مناسب

تفاوت شاه میگو و سایر میگوها عرضه میگو با قیمت مناسب تخصص ماست. نام دیگر …

بازرگانی آریان صفا