فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / بازار فروش عمده میگو وانامی

بازار فروش عمده میگو وانامی

بازار فروش عمده میگو وانامی توسط سایت های اینترنتی صورت می گیرد.این سایت ها با مدیریت درست، اقدام به فروش محصولات خود می کنند.

بازار فروش عمده میگو وانامی

خرید عمده میگو وانامی در کشور

محدودیت منابع آب شیرین و گستردگی زمین های ساحلی و فراوانی آب شور باعث ایجاد پرورش میگو در مناطق گرمسیری شده است. در شیلات ایران گونه وانامی میگو مورد توجه قرار گرفته که این نوع میگو در ابتدا برای کارهای پژوهشی مورد استفاده قرار میگرفت.
استان های خوزستان و بوشهر از سالها قبل اقدام به پرورش عمده این نوع میگو در کشور کردند. همچنین به دلیل مزیت های این گونه میگو به گونه های دیگر از جمله سرعت رشد، تحمل دامنه متغیر از دما  و شور بودن، امکان افزایش محصول به صورت عمده مورد توجه تولید کنندگان میگو در ایران قرار گرفته است.
سرمایه گذاری زیادی در این زمینه صورت گرفت تا پرورش این آبزی پررونق به سهولت هرچه تمام تر انجام شود.

بازار فروش عمده میگو وانامی

مزیت های فروش  عمده

عمده فروشی هنگامی است که یک تولید کننده یک محصول با کیفیت خود را به صورت عمده به شرکت ها می فروشد که اغلب این شرکت ها عمده فروش هستند. باید توجه داشت که عمده فروشی فواید زیادی دارد و از جمله مزیت های آن می توان این موارد را نام برد :

  • پس انداز کردن سرمایه بویژه این که واسطه ای در این بین وجود ندارد.
  • شما می توانید نام تجاری خود را برای محصولات خریداری شده ایجاد وتبلیغ کنید.
  • شما می توانید با تولید کننده های زیادی در ارتباط باشید وبه این صورت شبکه از تامین کنندگان خواهید ساخت.

بازار فروش عمده میگو وانامی

فروش اینترنتی میگو وانامی بصورت عمده

از مهمترین خواص میگو می توان به کم کالری بودن، حفظ سلامت پوست و ناخن، جلوگیری از کم خونی، منبع مواد مغزی که از جمله میتوان به فسفرو یدو ویتامین اشاره کرد.
انواع مختلفی از میگوها در سراسر کشور تولید می شود اما میگو وانامی به علت سازگاری بسیار بالا با محیط از محبوبیت زیادی بین تولید کنندگان میگو برخوردار است. اگر مایل به خرید میگو وانامی بصورت عمده هستید می توانید از سایت ما خرید کنید .
در سایت ما میگو وانامی را مستقیما پس از صید و بدون واسطه با قیمتی ارزان تر از همه جا بصورت عمده برای  شما ارسال می کنیم. کارشناسان ما در بخش فروش ۲۴ ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به پرسش ها و درخواست های شما هستند. برای خرید انواع میگو وانامی به فروشگاه میگو وانامی معتبر مراجعه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

میگو صادراتی

فروشگاه آنلاین میگو صادراتی

بازرگانی آریان صفا، عرضه کننده بهترین و مرغوبترین میگو صادراتی در کشور می باشد و …

بازرگانی آریان صفا